Hakkımızda

Tartım prosesindeki 10 yıllık tecrübemizi 2005 yılı itibarı ile VOLVED ELKTRONİK LTD.ŞTİ. Çatısı altında birleştirerek sektöre yeni bir soluk getirdik.5Yıllık süreç içerisinde önem vermiş olduğumuz ürün kalitesi satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini misyonumuzun birinci maddesi haline getirerek firmamızın güvenirliğini ve kalitesini müşterilerimize benimsetmiş olduk.Volved çatısı altında bulunan arkadaşlarımız olarak önceliğimiz müşteriye doğru ve kaliteli ürünü uygun maliyetlerde vermektir.Ürünlerimiz Dünya statndartlarında olup Türkiyede  kendi pazarını oluşturmuştur.
   Tartım,Ambalaj,Paketleme,Otomasyon ve Endüstriyel anlamda müşterilerimize çözüm noktasında doğru zamanda doğru ürünü sunma noktasında 7 gün 24 saat teknik servisimiz ile birlikte çözüm sunuyoruz.
    Perakende gıda üretimi yapan firmalara bakıldığında sadece tartım değil paketleme ve ambalaj makinalara olan ihtiyaç ve bununla birlikte Türkiye pazarında paketleme 2000 li yıllarda hız kazanmışsada yinede son kullanıcılar bu konuda çokta duyarlı oldukları söylenemez.Üretim konusunda en büyük artılarımızdan birisi makine imalatına girdikten sonra kullanıcıya özel üretimler yapabilmemiz.2011 yılı itibarı ile ürün portföyümüze yeni modeller ekleyerek varlığımızı daha da hissettireceğiz.
   Firma olarak şunu söyleyebiliriz,hedef hiçbir zaman yakalanmamalıdır.Özellikle son yıllarda teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek o söylediğiniz hedefe koşmak daha da zevkli oluyor.2009 ve 2010 yıllarında endüstriyel olarak adlandırdığımız otomatik dolum sistemleri,Checkweigher sistemlerimizi devriye alarak ürün gruplarımızı dahada zenginleştirdik.Buda bizi son derece memnun etmektedir.2011 yılı içinde yaptığımız üretimlerimizde kalitemizden kesinlikle ödün vermeden ürünlerimizi kalite ve adetsel olarak en üst sıralara taşımak...


 

Saygılarımızla

VOLVED LTD ŞTİ

[email protected]

 

 2010 İPACK ve Ambalaj Fuarı Resimleri ;

     


Etiketler : terazi , baskül , kantar , barkodlu terazi , hassas terazi , salam dilimleme makinesi , sayıcı terazi , yazarkasa , vakum makinesi , market terazisi ,